Spotify przedstawia TWOJE unikatowe podsumowanie: Year in Music

Spotify przedstawia TWOJE unikatowe podsumowanie: Year in Music

• Spotify przedstawia najważniejsze muzyczne chwile tego roku• Sprawdź jak wyglądał Twój muzyczny rok w Spotify• Świąteczna oferta Spotify dla nowych i obecnych użytkowników

W ubiegłym tygodniu Spotify przedstawiło swoje podsumowanie 2015 roku. Wiemy już, że Lean On to niezaprzeczalnie największy hit tego roku, a Drake zdetronizował Eda Sheerana zostając królem Spotify 2015. Dziś prezentujemy interaktywne zestawienie Year In Music, dzięki któremu każdy fan muzyki może sprawdzić swoje muzyczne dokonania w kończącym się roku. Zachęcamy do sprawdzenia na spotify.com/2015 i podzielenia się własnym Year in Music ze znajomymi.

Fani muzyki korzystający ze Spotify doświadczają i wzbogacają swoje życie poprzez muzykę – powiedział Seth Farbman, dyrektor ds. marketingu w Spotify. Nasze Year in Music odkrywa przed każdym użytkownikiem jego własną muzyczną historię, a także wspomina najważniejsze wydarzenia i trendy 2015 roku. Year In Music udowadnia, że 75 milionów fanów Spotify to znaczący, globalny i kulturowy wyznacznik muzyczny.

Podobnie jak w ubiegłym roku, fani muzyki mają możliwość wykreowania swojego własnego Year in Music, którym mogą podzielić się ze swoimi przyjaciółmi. Wystarczy wybrać „Zobacz swój rok w muzyce” na stronie spotify.com/2015, zalogować się do swojego konta i… sprawdzić m.in. najczęściej słuchane utwory czy ile minut spędzili na słuchaniu muzyki w Spotify.

Po wygenerowaniu takiej listy, wystarczy kliknąć „Udostępnij” i podzielić się swoim własnym podsumowaniem z przyjaciółmi.Z okazji zbliżających się Świąt, Spotify przygotowało coś więcej dla fanów muzyki: promocje świąteczne dla nowych i obecnych użytkowników Spotify.

  • Pakiet rodzinny Spotify Family - przez 3 miesiące płać tylko 19,99 zł, Twoi najbliżsi będą mogli korzystać ze Spotify Premium zupełnie za darmo niezależnie od wielkości pakietu.


  • 3 miesiące Spotify Premium za 0,99zł - oferta kierowana do wszystkich osób, które do tej pory nie korzystały z abonamentu Spotify Premium.


Aby skorzystać z aktualnych promocji Spotify dla nowych i obecnych abonentów wystarczy zalogować się do swojego konta na stronie www.spotify.com.

Informacje dla wydawców

Spotify jest wielokrotnie nagradzanym cyfrowym muzycznym serwisem streamingowym, który oferuje dostęp na żądanie do ponad 30 milionów* utworów. Naszym marzeniem jest, aby świat muzyki stał się dostępny dla każdego bez względu na miejsce i czas. Spotify sprawia, że odkrywanie muzyki, zarządzanie i dzielenie się nią jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jednocześnie ważne jest dla nas wsparcie artystów.

Spotify jest dostępne w 58 krajach na całym świecie, z ponad 75 milionami aktywnych użytkowników i przeszło 20 milionami korzystających z płatnego abonamentu.

Od momentu premiery w Szwecji w 2008 roku Spotify przekazał ponad trzy miliardy dolarów organizacjom zrzeszającym właścicieli praw autorskich. Spotify jest drugim co do wielkości cyfrowym źródłem przychodów wytwórni płytowych w Europie oraz największym i odnoszącym największe sukcesy serwisem streamingowym tego typu na świecie.
*Globalna liczba utworów. Katalog może różnić się w zależności od rynku.

Załączniki

Pobierz wszystkie

SpotifyPremium_promo.png

grafika | 193 KB

Pobierz
SpotifyFamily_promo.png

grafika | 168 KB

Pobierz
YiMmicrosite.png

grafika | 688 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.