Spotify z hip hopowymi muralami

Spotify z hip hopowymi muralami

Opublikowany

Paluch i Otsochodzi kolejnymi artystami na warszawskich muralach Spotify.

Jak wynika z podsumowania przygotowanego przez Spotify, polscy użytkownicy serwisu kochają hip hop - 30 na 50 artystów, którzy znaleźli się w podsumowaniu najpopularniejszych polskich artystów na Spotify to właśnie raperzy. Dlatego też, kolejnymi artystami, którzy pojawią się na muralach Spotify przy stacji Metro Politechnika oraz na ul. Francuskiej w okolicy Stadionu Narodowego będą raperzy: Paluch oraz Otsochodzi. Obaj będę promować polskie hip hopowe playlisty - Generacja Hip Hop oraz Hip Hop Alert.
Generacja Hip Hop to najpopularniejsza hip hopowa playlista na Spotify w Polsce, zawiera najgorętsze obecnie utwory polskich raperów. Natomiast Hip Hop Alert to zbiór najnowszych hip hopowych kawałków. Obie playlisty są dostępne w Spotify od października, czyli od momenty kiedy serwis wprowadził polskie playlisty dedykowane polskim użytkownikom.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Otsochodzi_mural Spotify2.jpg

grafika | 821 KB

Pobierz
Paluch_mural Spotify.jpg

grafika | 899 KB

Pobierz

Serwis Spotify podsumował świąteczne preferencje swoich użytkowników na całym świecie!

Użytkownicy Spotify kochają świąteczną muzykę! W serwisie znajduje się ponad 18 milionów playlist nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją stało się, że pierwsze dźwięki świątecznych przebojów słyszymy już w listopadzie. Jednak, jak wynika z badań przeprowadzonych przez ekspertów Spotify, dla wielu miłośników muzyki to zdecydowanie za wcześnie.