Playlisty Spotify jeszcze bliższe polskim użytkownikom

Playlisty Spotify jeszcze bliższe polskim użytkownikom

Od 24 października serwis Spotify rusza z ponad 40 specjalnie przygotowanymi polskimi playlistami – tak aby dać polskim fanom muzyki, jak najlepsze muzyczne doświadczenie.

Obecnie Spotify ma zespół ponad 100 edytorów pracujących na ponad 20 rynkach, którzy aktywnie tworzą ponad 4,5 tysiące playlist, zarówno tych lokalnych, jak i globalnych. Aby móc lepiej reprezentować polskich użytkowników i ich kulturę, już od dzisiaj w serwisie Spotify będą dostępne polskie playlisty - ponad 40 zestawów muzycznych przygotowanych od podstaw, z myślą o polskich fanach muzyki.
Część playlist jest w 100% polska - z polskimi utworami. Inne są połączeniem naszej rodzimej muzyki, z tą pochodzącą z innych stron świata. Jednak wszystkie zostały przygotowane specjalnie dla polskich użytkowników. Dane Spotify pokazują, że Polacy kochają hip hop, dlatego  w Spotify znalazło się kilka playlist właśnie z tego gatunku, takich jak np. Generacja Hip Hop, na której znajdują się utwory najpopularniejszych polskich raperów takich jak: Quebonafide, Taco Hemingway czy O.S.T.R.. Wśród nowych playlist nie zabraknie również tych dedykowanych fanom takich zespołów jak: HEY, Organek czy Coma, czyli w skrócie - polskiej sceny rockowej, a także tych przeznaczonych dla wiernych słuchaczy polskiej alternatywy oraz muzyki tanecznej.

Ci, którzy chcą wiedzieć co w muzycznej trawie piszczy i lubią zawsze być na czasie, znajdą to czego szukają na playliście Top Hits Polska. Natomiast w każdy piątek na playliście New Music Friday Polska będą dostępne największe, najnowsze hity.
Nowe playlisty nie będą skupiały się wyłącznie wokół konkretnych gatunków muzycznych. Spotify chce zapewnić polskim użytkownikom jak najlepszy soundtrack na cały dzień, dlatego udostępnia dziesiątki playlist odpowiadających konkretnym nastrojom i momentom, z którymi może utożsamić się większość Polaków, jak na przykład Uśmiechnij się!, Jesienny Chill oraz Muzyka do pracy. Podobnie jak globalne playlisty, te dedykowane polskim użytkownikom będą dostępne z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.
Top Hits Polska.jpgGeneracja Hip Hop.jpgTylko Polski Rock.jpgAlternatywna Polska.jpgPolska autobiografia.jpgPolski Rock Legendy.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Alternatywna Polska.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
jesienny-chill.jpg

grafika | 1,28 MB

Pobierz
Tylko Polski Rock.jpg

grafika | 645 KB

Pobierz
Top Hits Polska.jpg

grafika | 628 KB

Pobierz
Generacja Hip Hop.jpg

grafika | 329 KB

Pobierz
Polskie playlisty w Spotify.png

grafika | 6,46 MB

Pobierz
Polska autobiografia.jpg

grafika | 1,21 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.