Daily Mix to seria zestawień muzycznych stworzonych z połączenia ulubionych utworów z nową muzyką, która może przypaść do gustu użytkownikowi, z pominięciem czasu, jaki każdy z nas spędza na tworzeniu tej idealnej playlisty. Od teraz, za pomocą kilku kliknięć każdy użytkownik Spotify będzie mógł posłuchać dokładnie tego, na co ma w danej chwili ochotę, niezależnie czy ma być to taneczna muzyka, czy jednak coś odprężającego. Wystarczy wybrać odpowiedni mix i cieszyć idealnie dopasowaną muzyką. Dzięki temu, istnieje szansa na przypomnienie sobie zapomnianych utworów lub odkrycie czegoś zupełnie nieznanego!

Analogicznie do tego, jak będzie rozwijać się gust muzyczny użytkowników Spotify, tak składanki Daily Mix będą ewoluować, oferując muzyczne doznania, bazujące całkowicie na osobistych nawykach muzycznych. Nie podoba się jakiś utwór? Wystarczy go zbanować, aby już nie pojawiał się w propozycjach. Jeśli utwór przypadnie do gustu – można kliknąć w serduszko, aby dodać go do swojej kolekcji.

Celem powstania Daily Mix, jest dostarczenie użytkownikom maksymalnie spersonalizowanych muzycznych rekomendacji dopasowanych do gustu muzycznego. Dzięki niej, fani muzyki będą mogli spędzić mniej czasu na poszukiwaniu odpowiedniej playlisty, a poświęcić więcej czasu na słuchaniu muzyki oraz odkrywaniu nowości.

Każdy z użytkowników otrzyma od jednej do sześciu spersonalizowanych zestawów w zależności od stopnia zróżnicowania muzyki, której słucha na co dzień. Funkcja będzie dostępna z poziomu zakładki Twoja Muzyka oraz w zakładce Radio w aplikacji mobilnej Spotify. Serwis pracuje nad wprowadzeniem funkcji również w wersji aplikacji desktopowej.
Nowi użytkownicy otrzymają swoje zestawienia najwcześniej po 2 tygodniach od momentu rozpoczęcia użytkowania serwisu.Amanda Amama

Hill+Knowlton Strategies

amanda.amama@hkstrategies.com

+48 695 725 079

Spotify Premium od teraz dostępne w Orange

Orange wprowadził nową ofertę Spotify Premium dla najbardziej aktywnych fanów, którzy żyją muzyką na co dzień. Od dzisiaj, fani każdego rodzaju muzyki mają dwie opcje korzystania z największego serwisu streamingowego na świecie, dającego dostęp do ponad 30 milionów utworów. Użytkownicy wybranej oferty Smart Plan LTE otrzymają Spotify Premium za darmo nawet przez 2 lata. Klienci pozostałych planów Smart, będą mogli cieszyć się muzyką za pośrednictwem Spotify Premium za darmo przez trzy miesiące.