Spotify podgrzewa atmosferę nawiązując współpracę z Tinderem 

Spotify podgrzewa atmosferę nawiązując współpracę z Tinderem 

Opublikowany

Spotify nawiązało współpracę, dzięki której muzyka stanie się integralną częścią poszukiwania potencjalnych partnerów w aplikacji Tinder.

Do tej pory Tinder sugerował nam potencjalne sparowanie z innymi użytkownikami aplikacji bazując na preferencjach swipe'owania, wspólnych znajomych czy zainteresowaniach. Dzięki współpracy ze Spotify użytkownicy Tindera mogą teraz wzbogacić swoje profile o osobisty hymn, a także wyświetlić oraz słuchać najpopularniejszych artystów na Spotify

Więcej powodów, aby przesunąć w prawo
Dzięki integracji ze Spotify, użytkownicy Tindera będą mieli możliwość odsłuchiwania fragmentów ulubionych utworów innych osób bezpośrednio z poziomu ich profilu na Tinderze – niezależnie od tego czy posiadają konto w Spotify czy nie. Osoby, które zdecydują się na podpięcie swojego konta Spotify z profilem w aplikacji Tinder będą miały możliwość zmatchowania się z osobami o podobnym guście muzycznym. To nie koniec nowości – od teraz, użytkownicy Tindera korzystający ze Spotify (niezależnie od tego czy posiadają subskrypcję Spotify Premium czy korzystają z wersji darmowej serwisu) będą mieli możliwość wybrania swojego osobistego hymnu, czyli utworu, w którym świetnie napisany tekst jest dopełniony akompaniamentem muzyki idealnie oddającej to, co akurat gra nam w duszy.

Earbuds in. Volume up. Swipe on. Rock out.
Jak zamieścić swój osobisty hymn? Wystarczy wejść w Spotify i poszukać swojego osobistego hymnu, a później zintegrować swój profil Tinderowy z kontem Spotify (wchodząc w ustawienia Profilu w aplikacji Tinder). Następnie, należy wybrać swój hymn oraz ulubionych artystów, którzy powinni pojawić się na profilu - dzięki temu swipe'owanie może być jeszcze fajniejsze.

Nowa funkcjonalność Tindera jest dostępna na wszystkich 59 rynkach, gdzie obecne jest Spotify.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tinder_Spotify.png

grafika | 560 KB

Pobierz

Spotify ujawnia, jak zmieniają się nasze preferencje muzyczne wraz z porami roku 

Znaczne ochłodzenie powietrza, porywisty wiatr, a na ulicach ludzie ubrani na cebulkę i wyposażeni w parasole – wystarczy rzut oka na sytuację dookoła i już widać, że jesień na dobre rozgościła się za oknem.