Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tą ogromną przyjemność, jaką jest granie. Dlatego też, serwis Spotify postanowił wyjść naprzeciw społeczności graczy i właśnie wprowadził nową kategorię, w której znajdą się nie tylko soundtracki z najnowszych premier takich jak m.in.: No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4, ale mnóstwo specjalnie stworzonych playlisty do grania, jak: PowerGaming, RetroWave lub Top Gaming Tracks

Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło stronę Spotify.com/gaming, gdzie każdy ma możliwość stworzenia swojej spersonalizowanej, idealnej playlisty do grania, wybierając spośród listy utworów dostępnych w Spotify.

Teraz, bez względu na to czy skaczesz do rur jako włoski hydraulik, walczysz z hordami przeciwników lub grasz jako Barcelona na Camp Nou, zawsze masz do dyspozycji doskonały soundtrack.

Nowa kategoria będzie dostępna w zakładce Przeglądaj na wszystkich platformach – PlayStation, desktopach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android.

Życzymy udanego grania! #PlayYourWay

Amanda Amama

Hill+Knowlton Strategies

amanda.amama@hkstrategies.com

+48 695 725 079

Spotify podsumowało lato 2016! 

Jakie brzmienie miały minione wakacje? Jak wynika z danych opublikowanych przez serwis Spotify, niezwyciężonym królem tego lata jest Drake ze swoim utworem One Dance.