Spotify wprowadza nową kategorię dedykowaną muzyce z gier i do grania!

Spotify wprowadza nową kategorię dedykowaną muzyce z gier i do grania!

Opublikowany

Spotify robi ukłon w stronę społeczności graczy – od 12 sierpnia w serwisie dostępna jest nowa kategoria w zakładce Przeglądaj, w której znajdą się m.in. soundtracki z gier oraz playlisty muzyczne do grania. 

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tą ogromną przyjemność, jaką jest granie. Dlatego też, serwis Spotify postanowił wyjść naprzeciw społeczności graczy i właśnie wprowadził nową kategorię, w której znajdą się nie tylko soundtracki z najnowszych premier takich jak m.in.: No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4, ale mnóstwo specjalnie stworzonych playlisty do grania, jak: PowerGaming, RetroWave lub Top Gaming Tracks

Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło stronę Spotify.com/gaming, gdzie każdy ma możliwość stworzenia swojej spersonalizowanej, idealnej playlisty do grania, wybierając spośród listy utworów dostępnych w Spotify.

Teraz, bez względu na to czy skaczesz do rur jako włoski hydraulik, walczysz z hordami przeciwników lub grasz jako Barcelona na Camp Nou, zawsze masz do dyspozycji doskonały soundtrack.

Nowa kategoria będzie dostępna w zakładce Przeglądaj na wszystkich platformach – PlayStation, desktopach oraz w aplikacjach mobilnych dla systemów iOS i Android.

Życzymy udanego grania! #PlayYourWay

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.