Spotify przedstawia aktualizację planu Premium dla rodziny

Spotify przedstawia aktualizację planu Premium dla rodziny

Opublikowany

Spotify z wielką przyjemnością informuje, że od 23 maja plan Premium dla rodziny (Spotify Family) będzie dostępny dla sześciu indywidualnych kont w cenie 29,99 zł miesięcznie.

Użytkownicy korzystający z planu Premium dla rodziny nadal będą mogli słuchać ulubionej muzyki, tak jak było to dotychczas - wciąż będą posiadali osobne konta, swoje własne playlisty, indywidualne rekomendacje oraz będą mogli słuchać muzyki offline, jednak teraz za lepszą cenę i co więcej, z możliwością dodania jeszcze jednego członka rodziny! Nowy plan rodzinny zostanie zaktualizowany wraz z kolejną płatnością.

Zaktualizowany plan rodzinny wciąż będzie dostarczał użytkownikom światowej klasy usługę Premium, teraz jednak z możliwością podzielenia się Spotify z dodatkowym członkiem rodziny, który zyska dostęp do ponad 30 milionów utworów, a to wszystko w jednej, niższej cenie zawartej na jednym rachunku.

Jakie korzyści przynosi plan Premium dla rodziny?
  • Osobne konta. Każdy z użytkowników ma swoje własne konto ze swoimi playlistami, zachowaną muzyką oraz rekomendacjami. 
  • Premium dla każdego. Każdy członek rodzinnego pakietu otrzymuje dostęp do Spotify Premium. Ponad 30 milionów utworów, których można słuchać bez dostępu do internetu, o każdej porze, gdziekolwiek, na dowolnym urządzeniu. Żadnych restrykcji. Żadnych reklam. 
  • Lepsza cena. Muzyka na wyciągnięcie ręki nigdy nie była w tak niskiej cenie nawet dla sześciu osób – wszystko zgromadzone na jednym rachunku. 

Nowy pakiet rodzinny jest od teraz dostępny dla wszystkich użytkowników na całym świecie* (oprócz Kanady). To świetna okazja, by przed rozpoczęciem sezonu letniego obdarować członków swojej rodziny kontami w Spotify.

Po więcej informacji na temat nowej wersji planu rodzinnego, zapraszamy na stronę Spotify.com/family, bądź można je uzyskać po zalogowaniu się do własnego konta, gdzie również można dodać nowych członków rodziny (mając status administratora).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.