Która z postaci Gry o Tron ma podobny gust muzyczny do Ciebie?

Która z postaci Gry o Tron ma podobny gust muzyczny do Ciebie?

Opublikowany

24 kwietnia, na fanów seriali czeka nie lada gratka – swoją premierę będzie miał 6. sezon zdobywcy nagrody Emmy®, czyli serialu Gra o Tron produkcji HBO®. By uczcić ten moment, serwis Spotify postanowił dać fanom serialu możliwość sprawdzenia, którą postacią ze świata Siedmiu Królestw są… na podstawie ich gustu muzycznego.

Bardziej jak Daenerys Targaryen czy Arya Stark? Jakiej playlisty słuchałby Jon Snow w walce o Żelazny Tron z Cersei Lannisterem? Spotify zna tę odpowiedź.
 
Wspólnie z Evyenem J Kleanem, music supervisorem Gry o Tron, Spotify stworzyło muzyczne profile najbardziej znanych postaci serialu. To właśnie na tej podstawie, serwis przygotował stronę, która przeanalizuje gusta muzyczne fanów serii, a następnie dobierze awatar ze świata Gry o Tron.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę spotify-gameofthrones.com i zalogować się do swojego konta Spotify.

Zachęcamy do sprawdzenia swojego odpowiednika oraz podzielenia się wynikiem z przyjaciółmi w kanałach społecznościowych.

Pamiętajcie… Winter is coming.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Kto ma szansę na zwycięstwo w tegorocznej Eurowizji?

Podobnie jak w ubiegłym roku, serwis Spotify postanowił sprawdzić, kto ma największe szanse na zwycięstwo w finale tegorocznej Eurowizji, który będzie miał miejsce już w najbliższą sobotę, 14 maja. Jak wynika z przewidywań serwisu, na szczycie podium znów może stanąć Szwecja.