Udanych walentynek życzy Spotify! 
Udanych walentynek życzy Spotify! 

Udanych walentynek życzy Spotify! 

Opublikowany

Spotify dołącza do walentynkowego szaleństwa i przedstawia narzędzie Love Notes, generujące spersonalizowane miłosne playlisty, a także przedstawia zestaw najpopularniejszych utworów miłosnych, które na pewno przydadzą się w walentynkowy wieczór.

Zbyt mało czasu na zakup walentynkowego prezentu? Spotify znalazło idealnie rozwiązanie tej sytuacji. Dzięki Love Notes fani muzyki będą mogli zadedykować swojej drugiej połówce idealną, spersonalizowaną playlistę z ukrytą wiadomością.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę spotify-valentines.com i wybrać odpowiedni nastrój playlisty – lekko flirtujący lub może nieco bardziej zmysłowy i erotyczny.

Następnie, należy wybrać trzy gatunki muzyczne w charakterze, których ma być utrzymana playlista. Ostatnim krokiem jest wiadomość, którą chcemy przesłać ukochanej bądź ukochanemu. Na jej podstawie Spotify wygeneruje dedykowaną playlistę, w której każdej z liter wiadomości, będzie odpowiadać utwór.

By pozostać w tym miłosnym nastroju, Spotify postanowiło sprawdzić, jakie są najpopularniejsze miłosne piosenki pośród fanów muzyki w serwisie. Na pierwszym miejscu znalazło się Love Yourself Justina Biebera. Zaraz za Kanadyjczykiem uplasował się John Legend i All Of Me oraz Ed Sheeran z utworem Photograp.

1. “Love Yourself” – Justin Bieber
2. “All of Me” – John Legend
3. “Photograph” – Ed Sheeran
4. “Sorry” – Justin Bieber
5. “Could You Be Loved” – Bob Marley and the Wailers
6. “Not a Bad Thing” – Justin Timberlake
7. “Pony” – Ginuwine
8. “Say My Name” – Destiny’s Child
9. “Rude” – MAGIC!
10. “No Diggity” - Blackstreet
Playlistę można osadzić w treści artykułu wklejając poniższy kod:
<iframe src="https://embed.spotify.com/?uri=spotify%3Auser%3Aspotifyusa%3Aplaylist%3A4rdAy7gayqX3OK9KwhRzqz" width="300" height="380" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

Dla tych, którzy będą chcieli nieco podkręcić emocje walentynkowe mamy idealny zestaw :) Oto Top 10 najpopularniejszych utworów, które nadadzą zmysłowy nastrój nie tylko w ten, ale i w każdy inny wieczór :)

1. “Don’t” – Bryson Tiller
2. “Marvins Room” – Drake
3. “The Morning” – The Weeknd
4. “Or Nah” (featuring the Weeknd, Wiz Khalifa and DJ Mustard) – Ty Dolla $ign
5. “Lotus Flower Bomb” (featuring Miguel) – Wale
6. “L$D” – A$AP Rocky
7. “Crew Love”– Drake
8. “Sorry” – Rick Ross
9. “Swimming Pools” (Drank) – Kendrick Lamar
10. “Love Yourz” – J. Cole
Playlistę można osadzić w treści artykułu wklejając poniższy kod:
<iframe src="https://embed.spotify.com/?uri=spotify%3Auser%3Aspotifyusa%3Aplaylist%3A3Zj3oDIjneq1ekS6VBx5KN" width="300" height="380" frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LoveNotes2.jpg

grafika | 435 KB

Pobierz
Love_Notes_General.jpg

grafika | 189 KB

Pobierz
LoveNotes.jpg

grafika | 414 KB

Pobierz
LoveNotes4.jpg

grafika | 404 KB

Pobierz
LoveNotes3.jpg

grafika | 452 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.