Zajrzyj za kulisy powstania najpopularniejszych utworów
Zajrzyj za kulisy powstania najpopularniejszych utworów

Zajrzyj za kulisy powstania najpopularniejszych utworów

Spotify nawiązało współpracę z firmą Genius, dzięki czemu dowiemy się co stoi za ulubionymi utworami największych gwiazd.

Na początek: jedna playlista Behind the Lyrics (Hip Hop), za pośrednictwem której, fani hip hopu będą mogli sprawdzić czym inspirowali się artyści w trakcie tworzenia utworu, bądź jaka jest historia danego wersu. W następnym tygodniu zostanie zaprezentowana playlista Behind the Lyrics (HITS).

Utwory znajdujące się na playlistach stworzonych przez Spotify i Genius będą zawierały komentarze, zabawne fakty, a także historie z pierwszej ręki związane z daną piosenką, dodane przez samych artystów oraz przez społeczność platformy Genius. Całość będzie aktualizowana na bieżąco. Wystarczy wcisnąć „Play” na danej playliście, by dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat danego utworu oraz artysty.

Dodatkowo, Spotify wraz z Genius przygotowało coś dla fanów Diplo, Pusha T oraz Tinashe. Artyści wzięli na warsztat niektóre ze swoich utworów, by uchylić przed swoimi fanami nieco rąbka tajemnicy na ich temat.

Nawiązałem partnerstwo z Genius i Spotify, by zabrać moich fanów za kulisy moich najlepszych utworów, ponieważ każde słowo, które zapisuję, coś dla mnie znaczy. - powiedział Pusha T i dodał: Razem znaleźliśmy sposób na to, by fani doświadczyli czegoś głębszego słuchając muzyki, dzięki temu podnosimy także poprzeczkę dla autorów tekstów.

Spotify i Genius stworzyli naprawdę świetne połączenie pomiędzy mną a moimi fanami na zupełnie innym poziomie. Od teraz będą oni mieli możliwość nie tylko słuchać muzyki i sprawdzać tekst, ale też zrozumieć co działo się w mojej głowie kiedy tworzyłam dany utwór. To naprawdę świetne – podsumowała Tinashe.


Nowe doświadczenie w odbiorze muzyki dzięki połączeniu sił Spotify i Genius będzie dostępne dla użytkowników Spotify poprzez aplikacje na iPhone’y.

Uwaga, to dopiero początek :)

Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify_x_Genius.png

grafika | 17,3 KB

Pobierz
Genius_X_Spotify_-_Pusha_T_Verified.png

grafika | 825 KB

Pobierz
Genius_X_Spotify_-_Pusha_T_Lyrics.png

grafika | 817 KB

Pobierz
Genius_X_Spotify_-_Drake_Lyrics.png

grafika | 813 KB

Pobierz
Genius_X_Spotify_-_Drake_Fact.png

grafika | 827 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.