Sylwester z muzyką wybraną przez największe gwiazdy

Sylwester z muzyką wybraną przez największe gwiazdy

Opublikowany

Najlepsza impreza roku przy muzyce przygotowanej przez Tiesto, Puff Daddy'iego czy Marka Ronsona - dzięki nowej funkcji Spotify Party

W połowie grudnia, Spotify przedstawiło swoją nową usługę Spotify Party, dzięki której fani muzyki już nie będą musieli martwić się o tworzenie playlist na domówkę czy spotkanie w gronie przyjaciół. Użytkownicy sami dopasowują nastrój muzyki do charakteru imprezy za pomocą odpowiedniego wskaźnika.

Z okazji Sylwestra, poprzez usługę Spotify Party, 18 znanych artystów podzieli się swoimi sylwestrowymi playlistami. Wśród nich znaleźli się m.in.: Mark Ronson, Tiesto, Pitbull, Selena Gomez, Puff Daddy, Meghan Trainor oraz Avicii. Wystarczy wybrać: EDM, Urban czy Party i… dobrze się bawić, co godzinę przy secie innego artysty :)Playlisty wszystkich artystów dostępne będą od 31 grudnia do 2 stycznia, aby każdy fan mógł sprawdzić imprezową playlistę swojego ulubionego wykonawcy. 

Spotify Party dostępne jest w aplikacji mobilnej (iOS, Android) po wejściu w zakładkę „Przeglądaj”. W tym miejscu znajduje się także funkcja Spotify Running i inne muzyczne propozycje.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify_NYE.png

grafika | 334 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.