Nowy album Dawida Podsiadło już w Spotify!

Nowy album Dawida Podsiadło już w Spotify!

Annoyance and Disappointment, czyli nowy krążek Dawida Podsiadło, uważanego za jednego z najlepszych wokalistów młodego pokolenia,  już dostępny do przedpremierowego odsłuchu - TYLKO w Spotify.

Album zatytułowany Annoyance and Disappointment to drugi solowy album 22-latka, który szturmem podbił polski rynek muzyczny. Oficjalna premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek, czyli 6 listopada, jednak już teraz albumu można posłuchać tylko w serwisie Spotify.

Tak płytę komentuje sam wokalista - Więcej w niej jest życia, energii, więcej nerwu, niż nostalgii i sentymentu.

Kto przyczynił się do powstania tego krążka? Bogdan Kondracki - producent wiodący. Daniel Walczak - producent i kierownik muzyczny zespołu. Aleksander Świerkot - gitarzysta. Michał Sęk - klawiszowiec, który na tej płycie ma swoich rękach potężnego potwora: olbrzymiego, ciężkiego Hammonda. Piotr Jabłoński - perkusista. Wojciech Król - basista. No i ja - odpowiada skromnie sam Podsiadło.

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Dzisiaj przedstawia swój drugi album solowy... i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany. Pomimo młodego wieku, Dawid Podsiadło ma już na swoim koncie m.in. cztery Fryderyki, a jego debiutancki album – Comfort and Happines – zyskał status Diamentowej Płyty. 

W Spotify znalazł się również bonusowy utwór Goodnight, którego posłuchać będzie można tylko w wersji cyfrowej albumu

Życzymy przyjemnych, muzycznych przygód z albumem Annoyance and Disappointment:


Załączniki

Pobierz wszystkie

Dawid_Podsiad_o_FOTO_Lukasz_Zietek_8984__2_.jpg

grafika | 2,79 MB

Pobierz
Dawid_Podsiad_o_FOTO_Lukasz_Zietek_8880__2_.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.