Ciesz się nadchodzącymi Świętami razem ze Spotify

Ciesz się nadchodzącymi Świętami razem ze Spotify

• Sprezentuj najbliższym odrobinę muzyki: karty upominkowe Spotify Premium już od 20 zł• Wczuj się w świąteczny klimat z urządzeniami zsynchronizowanymi ze Spotify Connect

Święta zbliżają się wielkimi krokami – już tylko nieco ponad miesiąc zostało do Świąt Bożego Narodzenia. Często spędzamy sporo czasu poszukując pomysłów na świąteczne prezenty. Wszystkim fanom muzyki oraz tym, którzy cenią sobie wygodny dostęp do ulubionych piosenek, proponujemy karty podarunkowe Spotify Premium oraz urządzenia audio wspierające system Spotify Connect.

Karty podarunkowe Spotify
Wnieś nieco muzyki w trakcie Świąt wręczając najbliższym karty upominkowe Spotify Premium. Karty Premium to możliwość słuchania dowolnej muzyki w wysokiej jakości, o każdej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, bez reklam i bez konieczności stałego dostępu do internetu.

Ceny kart upominkowych zaczynają się od 20 zł (wysokość miesięcznego abonamentu), poprzez 60 zł (pozwala aktywować usługę na trzy miesiące), a kończą na 120 zł (konto Premium aktywne przez pół roku) i można je zakupić m.in. w sieci salonów prasowych Kolporter, w sieci 1minute oraz sklepach Komputronik.Spotify Connect
System Spotify Connect to dostęp do ulubionej muzyki. Na rynku dostępna jest cała gama produktów dzięki którym fani muzyki, mogą korzystać ze Spotify Connect, m.in.:

SoundTouch® 30 series III - bezprzewodowy system muzyczny, dostępny pod tym linkiem za 2 599 zł
 

Głośnik Heos1 dostępny od 1 095 zł pod tym linkiem

 


Informacje dla wydawców

Spotify jest wielokrotnie nagradzanym cyfrowym muzycznym serwisem streamingowym, który oferuje dostęp na żądanie do ponad 30 milionów* utworów. Naszym marzeniem jest, aby świat muzyki stał się dostępny dla każdego bez względu na miejsce i czas. Spotify sprawia, że odkrywanie muzyki, zarządzanie i dzielenie się nią jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jednocześnie ważne jest dla nas wsparcie artystów.

Spotify jest dostępne w 58 krajach na całym świecie, z ponad 75 milionami aktywnych użytkowników i przeszło 20 milionami korzystających z płatnego abonamentu.

Od momentu premiery w Szwecji w 2008 roku Spotify przekazał ponad trzy miliardy dolarów organizacjom zrzeszającym właścicieli praw autorskich. Spotify jest drugim co do wielkości cyfrowym źródłem przychodów wytwórni płytowych w Europie oraz największym i odnoszącym największe sukcesy serwisem streamingowym tego typu na świecie.

*Globalna liczba utworów. Katalog może różnić się w zależności od rynku.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Glosnik_Heos1.png

grafika | 73,2 KB

Pobierz
SoundTouch__30_series_III_bezprzewodowy_system_muzyczny.png

grafika | 94,5 KB

Pobierz
Karty_upominkowe_Spotify_Premium.png

grafika | 413 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.