Zacznij nowy dzień z ulubioną muzyką dzięki Spotify i aplikacji Zegar od Google™

Zacznij nowy dzień z ulubioną muzyką dzięki Spotify i aplikacji Zegar od Google™

Opublikowany

Dla wszystkich rannych ptaszków, jak i dla tych, którzy budzą się dopiero po trzeciej drzemce, Spotify wraz z aplikacją Zegar Google’a™ oferują teraz idealny podkład muzyczny na dobry początek dnia!

Nieważne czy poranek zaczynasz lunatykując od drzemki do drzemki, czy od razu potrzebujesz porządnego zastrzyku energii – znalezienie idealnej pobudki jeszcze nigdy nie było tak proste. Spotify łączy siły z Google, by dać swoim użytkownikom korzystającym z systemu Android, możliwość stworzenia spersonalizowanego soundtracku na każdy poranek. Użytkownicy zarówno wersji bezpłatnej, jak i wersji Premium, mogą od teraz dowolnie personalizować dźwięk porannego budzika, wybierając spośród 35 milionów utworów z biblioteki Spotify.

Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom spersonalizowanie ich budzików w aplikacji Zegar od Google dzięki niesamowitemu katalogowi muzycznemu Spotify. Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień.

Jorge Espinel, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Spotify

Wystarczy otworzyć aplikację Zegar od Google™, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify, i już można:

Personalizować brzmienie swojego budzika

Przejdź do zakładki "Alarmy", gdzie znajdziesz muzyczne rekomendacje od Spotify i bez wysiłku wyszukasz i wybierzesz dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlistę, w rytm której obudzisz się następnego ranka. Opcja jest dostępna również dla użytkowników bezpłatnej wersji aplikacji Spotify, w trybie odtwarzania losowego.

Cieszyć się wybraną muzyką przez cały ranek

Aby upewnić się, że zaczniesz dzień z odpowiednią energią, Spotify wyposażyło zakładkę wewnątrz Google’owej aplikacji Zegar w spersonalizowane rekomendacje muzyczne na podstawie ostatnio odtwarzanej przez użytkownika muzyki, a także idealne na początek dnia playlisty stworzone przez Spotify, w tym ...ale najpierw kawa, Uśmiechnij się!, czy Bardzo dobry dzień.
Gdy wyłączysz alarm, zobaczysz opcję "Continue Playing", dzięki której w prosty sposób możesz kontynuować słuchanie ulubionej muzyki i przygotować się do produktywnego dnia wraz z Spotify.
Aplikacja Zegar od Google™ jest fabrycznie instalowana na niektórych urządzeniach z systemem Android oraz jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich mobilnych użytkowników Androida.
Integracja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Androida w ciągu najbliższych kilku dni, na wszystkich 65 rynkach, na których operuje Spotify.
Google Clock x SpotifyGoogle Clock x Spotify4Google Clock x Spotify2Google Clock x Spotify3Google Clock x Spotify FINAL
Wstawaj szkoda dnia!

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Final Google Clock image.png

grafika | 1,1 MB

Pobierz
Android x Spotify4.jpg

grafika | 756 KB

Pobierz
Android x Spotify3.jpg

grafika | 743 KB

Pobierz
Android x Spotify2.jpg

grafika | 658 KB

Pobierz
Android x Spotify.jpg

grafika | 606 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.