“Letnie muzyczne wspomnienia” Spotify już dostępne!

“Letnie muzyczne wspomnienia” Spotify już dostępne!

Spotify wprowadza letni nastrój, przypominając swoim użytkownikom ich "Letnie muzyczne wspomnienia".

Już po raz kolejny serwis przygotował dla każdego fana muzyki spersonalizowaną playlistę z najchętniej słuchanymi letnimi hitami, od momentu dołączenia do Spotify. Playlista jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, w sam raz na czas przesilenia letniego. W końcu najdłuższy dzień w roku to jeszcze więcej czasu by cieszyć się ulubioną muzyką i przypomnieć sobie największe letnie przeboje. 
Playlista jest dostępna dla wszystkich użytkowników – ci, którzy korzystają z platformy dłużej niż dwa lata otrzymają dostęp do playlist z utworami, których słuchali najczęściej w okresie letnim od momentu dołączenia do Spotify. Dla użytkowników, którzy dołączyli przed czerwcem 2017 “Letnie muzyczne wspomnienia” są dostępne na stronie głównej aplikacji w systemach iOS oraz Android, jak również na stronie: Spotify.com/rewind.
Jednocześnie jeszcze więcej gorących rytmów, fani muzyki znajdą odwiedzając Summer Hub, stworzony specjalnie z myślą o długich i leniwych letnich wieczorach.
Załączniki

Pobierz wszystkie

YSR-2018-PL.png

grafika | 2,74 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.