Spotify Running teraz także na system Android

Spotify Running teraz także na system Android

Opublikowany

Od czasu, kiedy wprowadziliśmy Spotify Running, wielu z Was zdecydowało się wskoczyć w swoje sportowe buty i ruszyło w drogę z najlepszą muzyczną motywacją w słuchawkach.

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj również biegacze korzystający z telefonów z systemem Android będą mogli wzbogacić swoje treningi o Spotify Running.

Spotify Running to połączenie najlepszej muzyki z systemem rekomendacji, które doda energii i pomoże dać z siebie więcej, nawet na tym ostatnim kilometrze. 

Jak to działa? To proste: wybierz swoje tempo i… zacznij biec. Aplikacja Spotify dobierze do Ciebie idealną muzykę.Przygoda użytkowników systemu Android ze Spotify Running rozpoczyna się już dzisiaj.

Po więcej informacji zapraszamy na:

Informacje dla wydawców

O Spotify:
Spotify jest wielokrotnie nagradzanym cyfrowym muzycznym serwisem streamingowym, który oferuje dostęp na żądanie do ponad 30 milionów* utworów. Naszym marzeniem jest, aby świat muzyki stał się dostępny dla każdego bez względu na miejsce i czas. Spotify sprawia, że odkrywanie muzyki, zarządzanie i dzielenie się nią jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jednocześnie ważne jest dla nas wsparcie artystów.

Spotify jest dostępne w 58 krajach na całym świecie, z ponad 75 milionami aktywnych użytkowników i przeszło 20 milionami korzystających z płatnego abonamentu.

Od momentu premiery w Szwecji w 2008 roku Spotify przekazał ponad 3 miliardy dolarów organizacjom zrzeszającym właścicieli praw autorskich. Spotify jest drugim co do wielkości cyfrowym źródłem przychodów wytwórni płytowych w Europie oraz największym i odnoszącym największe sukcesy serwisem streamingowym tego typu na świecie.

*Globalna liczba utworów. Katalog może różnić się w zależności od rynku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.