Czy Książę Harry i Meghan Markle zatańczą swój pierwszy taniec do utworu Eda Sheerana? Dane Spotify mówią, że to prawdopodobne

Czy Książę Harry i Meghan Markle zatańczą swój pierwszy taniec do utworu Eda Sheerana? Dane Spotify mówią, że to prawdopodobne

Opublikowany

Czy Książę Harry oraz Meghan Markle wykonają swój pierwszy oficjalny taniec jako mąż i żona do muzyki Adele, Ellie Goulding, Eltona Johna czy może zupełnie innego artysty? Królewski ślub, który odbędzie się już 19 maja, wywołuje coraz większe emocje, a spekulacji pojawia się coraz więcej.

Jeśli chcą podążać za trendami, para swój pierwszy taniec wykona do utworu Eda Sheerana. W tym roku na muzycznym szczycie muzyki ślubnej, walka znowu toczy się między Edem Sheeranem, a… Edem Sheeranem. Utwór „Perfect” wyprzedził „Thinking Out Loud” i jest najpopularniejszym utworem wybieranym na weselny pierwszy taniec w 2018 roku na Spotify. Choć Brytyjczyk pozostaje nieoficjalnym królem romantyzmu, na liście znalazły się także inne utwory, takie jak miłosny klasyk „Can’t help Falling in Love” Elvisa Presleya czy bardziej współczesne „All Of Me” Johna Legenda.

Jeśli chodzi o muzykę wybieraną na wesela, użytkownicy Spotify mieszają nowe ze starym - na playlistach najczęściej znajdują się takie utwory jak np.: „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” Whitney Houston czy „Uptown Funk” Marka Ronsona.

Niezależnie od tego czy znaleźliście się na liście gości, oto odrobina inspiracji w sam raz na początek sezonu ślubnego.

Top 10 utworów na playlistach do pierwszego tańca w 2018 roku na świecie:
1. Ed Sheeran – Perfect
2. Ed Sheeran – Thinking Out Loud
3. Etta James – At Last
4. John Legend – All of Me
5. Elvis Presley – Can’t Help Falling in Love
6. Christina Perri – A Thousand Years
7. Ray LaMontagne – You Are the Best Thing
8. Jason Mraz – I Won’t Give Up
9. Ellie Goulding – How Long Will I Love You
10.  Ed Sheeran -- Perfect Duet (Ed Sheeran & Beyoncé)

Posłuchaj Top 50 w Spotify

Top 10 utworów na playlistach weselnych w 2018 na świecie:
1. Ed Sheeran – Thinking Out Loud
2. Bruno Mars – Marry You
3. Ed Sheeran – Perfect
4. Whitney Houston – I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)
5. John Legend – All of Me
6. Mark Ronson – Uptown Funk
7. The Temptations – My Girl
8. Christina Perri – A Thousand Years
9. Train – Marry Me
10. Daryl Hall & John Oates – You Make My Dreams

Posłuchaj Top 50 w Spotify

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.