Taconafide na muralu Spotify!

Taconafide na muralu Spotify!

Opublikowany

Spotify po raz kolejny docenia potencjał polskiego hip hopu, prezentując w Warszawie nowy mural dedykowany polskim raperom.

Na najnowszej odsłonie muralu przy stacji Metro Politechnika nie mógł znaleźć się nikt inny, jak tylko najgorętszy duet ostatnich tygodni – Taconafide
Taco Hemingwaya i Quebonafide w ostatnim czasie biją wszelkie rekordy, a popularnością na Spotify wyprzedzili już nawet Eda Sheerana.
Chociaż wspólny album Taco i Quebo – SOMA 0,5 mg, ujrzy światło dzienne dopiero 13 kwietnia, raperzy już zdążyli wywołać niemałe zamieszanie na polskiej scenie muzycznej.
TACONAFIDE-mural-Politechnika-Spotify-IDEAMO-kwiecien-2018-03.jpg
TACONAFIDE-mural-Politechnika-Spotify-IDEAMO-kwiecien-2018-02.jpg

Udostępnij

Spotify przedstawia całkowicie nową darmową wersję serwisu: jeszcze lepszy sposób na odkrywanie i słuchanie ulubionej muzyki

Spersonalizowane playlisty oraz spersonalizowany ekran główny zaprojektowany w oparciu o muzyczne gusty użytkownika już od pierwszego dnia użytkowania. Kontrola muzycznych doświadczeń z playlistami na żądanie: wybieraj i odtwarzaj utwory w dowolnej kolejności z wybranych playlist. Mniejsza ilość zużywanych danych, dzięki funkcji oszczędzania transferu. To wszystko w nowej darmowej mobilnej wersji Spotify.