Taconafide bije rekordy na Spotify!

Taconafide bije rekordy na Spotify!

Opublikowany

Taco Hemingway i Quebonafide połączyli siły i stworzyli hip hopowy superduet Taconafide. Choć ich wspólne dzieło ukaże się dopiero 13 kwietnia, już teraz single promujące album biją wszelkie rekordy popularności – również w Spotify.

Utwór Tamagotchi pobił rekord najczęściej słuchanego singla jednego dnia – w ciągu 24 godzin utwór został odsłuchany 318 361 razy. Tym samym duet pobił swój własny rekord należący do utworu Art-B, czyli pierwszego singla promującego nadchodzący krążek. Co istotne – przed premierą Art-B, rekord należał do Eda Sheerana i jego utworu Shape Of You. Tym samym Taco Hemingway i Quebonafide zostali pierwszymi polskimi artystami, którym udało się pokonać zagranicznych artystów i pobić rekord Spotify.
Taco i Quebo nie spoczęli jednak na laurach i już po w kilka dni od pierwszego sukcesu panowie pobili kolejny rekord. Tym razem Tamagotchi okazał się najczęściej słuchanym singlem w ciągu jednego tygodnia – w ciągu siedmiu dni utwór został odsłuchany aż 1 797 617 razy! Polscy raperzy i tym razem pobili Eda Sheerana i Shape Of You, który utrzymywał swój rekord z wynikiem 767 383, co oznacza, że Taconafide osiągnęli wynik o ponad milion streamów lepszy niż Brytyjczyk!
Chociaż ich wspólny album Soma 0,5mg ujrzy światło dzienne dopiero za kilka dni, raperzy już teraz udowadniają, że polski hip hop ma się świetnie.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.