Drag Me Down od One Direction z nowym rekordem w Spotify

Drag Me Down od One Direction z nowym rekordem w Spotify

Singiel ustanowił szereg rekordów, m.in. pobiajając liczbę odtworzeń pojedynczego utworu w ciągu jednego dnia w Spotify

Piątek 31 lipca 2015 na długo pozostanie w pamięci wszystkich Directionerów. To właśnie wtedy, w dniu swojej premiery, Singiel Drag Me Down One Direction ustanowił szereg rekordów, m.in. pobiajając liczbę odtworzeń pojedynczego utworu w ciągu jednego dnia w Spotify. 31 lipca Drag Me Down został odtworzony przeszło 4,75 miliona razy przez prawie 1,2 miliona fanów na całym świecie, pobijając tym samym dotychczasowy rekord ustanowiony przez Wiz Khalifę w utworze See You Again (feat. Charlie Puth), odtworzony 4,26 miliona razy (w ciągu pięcu tygodni od premiery). Tym samym, singiel już pierwszego dnia wstrzelił się na szczyt światowej listy przebojów, stając się pierwszym utworem, któremu udało się tego dokonać. Poprzedni rekord należy do Calvina Harrisa w utworze Blame, który dotarł na szczyt po dwóch dniach.

Ponadto, Drag Me Down powędrował na sam szczyt list przebojów pierwszego dnia w aż piętnastu krajach na całym świecie, pośród których znalazły się: Argentyna, Brazylia, Kanada, Czechy, Ekwador, Fracja, Węgry, Irlandia, Włochy, Malezja, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Stany Zjednoczone.

Film wideo z podziękowaniami członków zespołu: zobacz tutaj.

Zdjęcie zespołu w jakości do druku znajduje się po prawej stronie ekranu.

Posłuchaj Drag Me Down w Spotify:
Załączniki

Pobierz wszystkie

1D_S1_CMYK_ORIGINALIMAGE.jpg

grafika | 9,69 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.