Spotify celebruje dorobek polskich artystów!

Spotify celebruje dorobek polskich artystów!

Spotify startuje z serią playlist This is - to aż 20 zupełnie nowych playlist, celebrujących dorobek artystów z Polski!

Choć w naszym kraju dopiero zyskują uznanie, na świecie playlisty This is są już powszechnie znane jako biblioteka ze zbiorami najważniejszych przebojów z dyskografii najpopularniejszych muzyków. Playlisty This is są tworzone właśnie z myślą o artystach i ich twórczości, tak aby jednocześnie sprostać oczekiwaniom wiernych fanów oraz zainspirować nowych słuchaczy.

Seria This is z polskimi artystami to prawdziwa kopalnia muzycznych skarbów. Na 20 playlistach  znaleźli się artyści wywodzący się z różnych gatunków muzycznych, zarówno wschodzące gwiazdy, jak i doświadczone legendy polskiej sceny muzycznej. Warto zaznaczyć, że aż połowa playlist należy do wykonawców hip hopowych, na czele z królującymi ostatnio na polskiej scenie muzycznej raperami Taco Hemingwayem oraz Quebonafide. Jednak nie tylko fani hip hopu znajdą coś dla siebie. Fani klasyki z pewnością docenią This is stworzone dla kultowych zespołów takich jak Kult czy Budka Suflera. Z kolei pokolenie polskiego rocka reprezentują zespoły pokroju HEY, Organek oraz Happysad. Wśród playlist nie mogło zabraknąć również takich nazwisk jak Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska czy Monika Brodka.

Playlisty This is celebrują dorobek artystyczny cenionych muzyków i zespołów. Polska edycja tej serii powstała z myślą o muzycznych upodobaniach Polaków, wszystko po to, aby dać polskim fanom muzyki, jak najlepsze muzyczne doświadczenie.

This is polskich artystów:

This Is: The DumplingsThis Is: Taco HemingwayThis Is: Dawid PodsiadłoThis Is: TEDEThis Is: KultThis Is: O.S.T.R.This Is: Ania Dąbrowskathis-is-quebonafide-2.0.jpgthis-is-budka-suflera-2.0.jpgthis-is-happysad-2.0.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

this-is-budka-suflera-2.0.jpg

grafika | 799 KB

Pobierz
this-is-tede-2.0.jpg

grafika | 378 KB

Pobierz
this-is-kult-2.0.jpg

grafika | 409 KB

Pobierz
this-is-taco-hemingway-2.0.jpg

grafika | 826 KB

Pobierz
this-is-ania-dabrowska-2.0.jpg

grafika | 485 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.