Spotify celebruje dorobek polskich artystów!

Spotify celebruje dorobek polskich artystów!

Opublikowany

Spotify startuje z serią playlist This is - to aż 20 zupełnie nowych playlist, celebrujących dorobek artystów z Polski!

Choć w naszym kraju dopiero zyskują uznanie, na świecie playlisty This is są już powszechnie znane jako biblioteka ze zbiorami najważniejszych przebojów z dyskografii najpopularniejszych muzyków. Playlisty This is są tworzone właśnie z myślą o artystach i ich twórczości, tak aby jednocześnie sprostać oczekiwaniom wiernych fanów oraz zainspirować nowych słuchaczy.

Seria This is z polskimi artystami to prawdziwa kopalnia muzycznych skarbów. Na 20 playlistach  znaleźli się artyści wywodzący się z różnych gatunków muzycznych, zarówno wschodzące gwiazdy, jak i doświadczone legendy polskiej sceny muzycznej. Warto zaznaczyć, że aż połowa playlist należy do wykonawców hip hopowych, na czele z królującymi ostatnio na polskiej scenie muzycznej raperami Taco Hemingwayem oraz Quebonafide. Jednak nie tylko fani hip hopu znajdą coś dla siebie. Fani klasyki z pewnością docenią This is stworzone dla kultowych zespołów takich jak Kult czy Budka Suflera. Z kolei pokolenie polskiego rocka reprezentują zespoły pokroju HEY, Organek oraz Happysad. Wśród playlist nie mogło zabraknąć również takich nazwisk jak Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska czy Monika Brodka.

Playlisty This is celebrują dorobek artystyczny cenionych muzyków i zespołów. Polska edycja tej serii powstała z myślą o muzycznych upodobaniach Polaków, wszystko po to, aby dać polskim fanom muzyki, jak najlepsze muzyczne doświadczenie.

This is polskich artystów:

This Is: The DumplingsThis Is: Taco HemingwayThis Is: Dawid PodsiadłoThis Is: TEDEThis Is: KultThis Is: O.S.T.R.This Is: Ania Dąbrowskathis-is-quebonafide-2.0.jpgthis-is-budka-suflera-2.0.jpgthis-is-happysad-2.0.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

this-is-budka-suflera-2.0.jpg

grafika | 799 KB

Pobierz
this-is-tede-2.0.jpg

grafika | 378 KB

Pobierz
this-is-kult-2.0.jpg

grafika | 409 KB

Pobierz
this-is-taco-hemingway-2.0.jpg

grafika | 826 KB

Pobierz
this-is-ania-dabrowska-2.0.jpg

grafika | 485 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Taconafide bije rekordy na Spotify!

temu

Taco Hemingway i Quebonafide połączyli siły i stworzyli hip hopowy superduet Taconafide. Choć ich wspólne dzieło ukaże się dopiero 13 kwietnia, już teraz single promujące album biją wszelkie rekordy popularności – również w Spotify.
Taconafide na muralu Spotify!

temu

Spotify po raz kolejny docenia potencjał polskiego hip hopu, prezentując w Warszawie nowy mural dedykowany polskim raperom.
Polacy pokochali polskie playlisty Spotify

temu

Minęło 5 lat od kiedy serwis Spotify pojawił się w Polsce i 3 miesiące od kiedy w serwisie pojawiły się polskie playlisty, czyli muzyczne składanki stworzone specjalnie dla użytkowników z Polski. Playlisty powstały by reprezentować polskich słuchaczy i ich preferencje oraz promować i wspierać polskich artystów. Okazuje się, że pokochaliśmy polskie playlisty!
Serwis Spotify podsumował świąteczne preferencje swoich użytkowników na całym świecie!

temu

Użytkownicy Spotify kochają świąteczną muzykę! W serwisie znajduje się ponad 18 milionów playlist nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Tradycją stało się, że pierwsze dźwięki świątecznych przebojów słyszymy już w listopadzie. Jednak, jak wynika z badań przeprowadzonych przez ekspertów Spotify, dla wielu miłośników muzyki to zdecydowanie za wcześnie.

Spotify ze specjalnymi playlistami na Dzień Kobiet

Spotify celebruje artystki z całego świata! Brodka na globalnej playliście i specjalne zestawienie dedykowane Polkom