Muzyka jeszcze bliżej graczy - Spotify dostępne na Discord

Muzyka jeszcze bliżej graczy - Spotify dostępne na Discord

Od dzisiaj Spotify i Discord mogą zaoferować milionom graczy zupełnie nowe doświadczenie muzyczne - dzięki innowacyjnej opcji współdzielenia słuchanej muzyki oraz uproszczenia mechanizmu udostępniania wybranych soundtracków.

Spotify łączy gamingowy chat i muzykę, aby zapewnić graczom niezapomnianą rozgrywkę na każdym poziomie. Aby móc korzystać ze Spotify na Discord, wystarczy w ustawieniach aplikacji Discord, wybrać opcję Connections i zsynchronizować Spotify.

Słuchajcie jako drużyna
Użytkownicy Spotify Premium mogą teraz wspólnie cieszyć najlepszymi soundtrackami z gier, jednocześnie czatując i planując nowe questy. Czas wyruszyć w wirtualną podróż do alternatywnych światów w rytm ulubionych utworów!

Odkrywajcie nowe dźwięki
Teraz wszyscy użytkownicy mogą bez trudu oznaczyć i dzielić się z innymi muzyką, która szczególnie przypadła im do gustu bezpośrednio w aplikacji Discord. Zsynchronizowani użytkownicy otrzymają powiadomienie z informacją, czego obecnie słuchają.  

To kolejny naturalny krok, by pokazać znaczenie muzyki jako integralnej części grania. Cieszymy się, że już od dzisiaj możemy podarować użytkownikom Spotify Premium i Discord możliwość wspólnego cieszenia się muzyką oraz dzielenia się nią i to bez konieczności przerywania ulubionej gry.

Mikael Ericsson, Product Director, Platform & Partner Experience w Spotify

W Spotify na graczy kochających muzykę czeka Gaming Hub, gdzie można znaleźć oryginalne ścieżki dźwiękowe z gier oraz specjalnie playlisty do grania.

Usługa Spotify na Discord będzie dostępna na wszystkich rynkach, na których działają obie aplikacje.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify x Discord2.png

grafika | 110 KB

Pobierz
Spotify x Discord.png

grafika | 664 KB

Pobierz
Spotify x Discord3.png

grafika | 52,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.