Nowa spersonalizowana playlista w Spotify - Twoja kapsuła czasu

Nowa spersonalizowana playlista w Spotify - Twoja kapsuła czasu

Opublikowany

Serwis Spotify udostępnił użytkownikom serwisu nową nową spersonalizowaną playlistę: Twoja kapsuła czasu, która pozwoli im przenieść się w czasie.

Od czwartku 28 września, Twoja kapsuła czasu będzie widoczna dla wszystkich użytkowników* na 60 rynkach, gdzie dostępne jest Spotify. Na nowej spersonalizowanej playliście fani muzyki znajdą 30 najbardziej nostalgicznych utworów z czasów młodości, które razem stworzą idealną ścieżkę dźwiękową do prawdziwej podróży w czasie.  
Twoja kapsuła czasu to kontynuacja sukcesu, jaki odniosła playlista Letnie muzyczne wspomnienie, którą Spotify udostępniło użytkownikom serwisu latem tego roku, jednak jej celem jest przywołanie silnych wspomnień z lat młodości.
Playlista będzie dostępna z poziomu sekcji Home oraz w kategorii Wg dekad, w aplikacji mobilnej Spotify dla systemów iOS i Android, a także za pośrednictwem strony timecapsule.spotify.com.

Można także zeskanować poniższy kod Spotify:
kod Spotify YTC.png
Przeżyj to jeszcze raz z muzyką z tamtych lat wybraną specjalnie dla Ciebie!

*Twoja kapsuła czasu będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 16 lat.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kod Spotify YTC.png

grafika | 69 KB

Pobierz
Twoja kapsuła czasu.png

grafika | 615 KB

Pobierz

Daria Zawiałow kolejną artystką na muralu Spotify

Spotify kontynuuje kampanię outdoorową promującą polskich artystów. Daria Zawiałow, wschodząca gwiazda pop, jest kolejną artystką, która znalazła się na muralu Spotify w centrum Warszawy przy Metro Politechnika.