Nowa spersonalizowana playlista w Spotify - Twoja kapsuła czasu

Nowa spersonalizowana playlista w Spotify - Twoja kapsuła czasu

Opublikowany

Serwis Spotify udostępnił użytkownikom serwisu nową nową spersonalizowaną playlistę: Twoja kapsuła czasu, która pozwoli im przenieść się w czasie.

Od czwartku 28 września, Twoja kapsuła czasu będzie widoczna dla wszystkich użytkowników* na 60 rynkach, gdzie dostępne jest Spotify. Na nowej spersonalizowanej playliście fani muzyki znajdą 30 najbardziej nostalgicznych utworów z czasów młodości, które razem stworzą idealną ścieżkę dźwiękową do prawdziwej podróży w czasie.  
Twoja kapsuła czasu to kontynuacja sukcesu, jaki odniosła playlista Letnie muzyczne wspomnienie, którą Spotify udostępniło użytkownikom serwisu latem tego roku, jednak jej celem jest przywołanie silnych wspomnień z lat młodości.
Playlista będzie dostępna z poziomu sekcji Home oraz w kategorii Wg dekad, w aplikacji mobilnej Spotify dla systemów iOS i Android, a także za pośrednictwem strony timecapsule.spotify.com.

Można także zeskanować poniższy kod Spotify:
kod Spotify YTC.png
Przeżyj to jeszcze raz z muzyką z tamtych lat wybraną specjalnie dla Ciebie!

*Twoja kapsuła czasu będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 16 lat.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

kod Spotify YTC.png

grafika | 69 KB

Pobierz
Twoja kapsuła czasu.png

grafika | 615 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.