Spotify muzycznie obchodzi Dzień Matki

Spotify muzycznie obchodzi Dzień Matki

Opublikowany

Już 26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki i z tej okazji Spotify postanowiło sprawdzić które mamy cieszą się największą popularnością w serwisie. Dane z ostatnich 12 miesięcy jasno pokazują, że to autorka hitu Flawless i matka małej Blue Ivy Beyoncé jest najpopularniejszą mamą w Spotify, zarówno w Polsce jak i na świecie! 

Na podium światowego rankingu znalazły się też Shakira, autorka utworu Hips Don't Lie i świeżo upieczona matka małego Sashy, oraz znana z mocnego głosu Adele, mama Angelo. W pierwszej piątce uplasowały się również P!nk - wszechstronnie utalentowana wokalistka łącząca pop, folk, R&B oraz mama Willow Sage - i znana z hitu Piece of Me Britney Spears, matka Jaydena i Seana. 

Które mamy królowały w Polsce? Podium prezentuje się tak samo jak na świecie. Na czwartym miejscu znalazła się jednak Madonna, matka dwóch synów i dwóch córek, a pierwszą piątkę najpopularniejszych mam zamyka P!nk. 

Beyoncé już drugi rok z rzędu króluje jako najbardziej uwielbiana mama w Spotify. powiedziała Angela Watts, VP Global Communications w Spotify. Niedawno udało jej się też zyskać tytuł najpopularniejszej wokalistki w Spotify wśród kobiet. Te osiągnięcia potwierdzają jak bardzo oddani są jej fani. Gratulacje królowo!

Poniżej znajdują się szczegółowe rankingi oraz specjalna playlista z utworami najpopularniejszych mam w Spotify.

Najpopularniejsze mamy w Spotify na świecie:
1. Beyoncé 
2. Shakira
3. Adele
4. P!nk
5. Britney Spears
6. Mariah Carey
7. Kelly Clarkson
8. Madonna
9. Alicia Keys
10. Jennifer Lopez

Najpopularniejsze mamy w Spotify w Polsce:
1. Beyoncé 
2. Shakira
3. Adele
4. Madonna
5. P!nk
6. Alicia Keys
7. Britney Spears
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Beyonce.jpg

grafika | 3,35 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.