Spotify stawia na rozrywkę

Spotify stawia na rozrywkę

Serwis prezentuje przygotowane z myślą o biegaczach Spotify Running oraz Spotify Now, czyli spersonalizowany ekran startowy aplikacji.

Spotify idzie do przodu. Od startu serwisu 7 lat temu użytkownicy serwisu przesłuchali ponad 25 miliardów godzin muzyki. Teraz Spotify jeszcze bardziej podkreśla swój podstawowy cel: zapewnić dostęp do muzyki niezależnie od pory dnia, miejsca i nastroju. 

Z obserwacji zachowań użytkowników Spotify wynika jednoznacznie: fanom muzyki zależy przede wszystkim na odpowiednim dopasowaniu muzyki do nastroju oraz dostarczeniu rozrywki w ciągu dnia. Dlatego, wraz z dzisiejszą aktualizacją aplikacji mobilnej Spotify, stanie się to jeszcze prostsze:

  • Spotify Running to zupełnie nowa funkcja przeznaczona dla użytkowników kochających bieganie. Każdego dnia miliony biegaczy z całego świata pokonują kolejne kilometry z ulubioną muzyką w słuchawkach. Spotify Running zapewni im dodatkową motywację do przebiegnięcia kolejnych kilometrów. 

    Spotify Running zawiera w sobie połączenie osobistych rekomendacji (w oparciu o historię słuchania), gotowe playlisty z wieloma gatunkami muzycznymi oraz nowe kompozycje przygotowane specjalnie dla biegaczy przez światowej klasy kompozytorów i DJ-ów. Jak to działa? Spotify Running automatycznie wykrywa tempo biegacza i na jego podstawie dobiera odpowiednią muzykę, z dodatkową porcją muzycznej energii na kolejny kilometr.