Spotify z aplikacją na Xbox One

Spotify z aplikacją na Xbox One

Spotify robi kolejny ukłon w stronę społeczności graczy - aplikacja trafiła na konsole Xbox One w 34 krajach na całym świecie.

Od 8 sierpnia na graczy korzystających z konsol marki Xbox w Sklepie Xbox czeka nie lada niespodzianka. Serwis Spotify wprowadził swoją aplikację na konsole Xbox One na 34 rynkach* na całym świecie. Dzięki integracji miliony graczy otrzymają możliwość stworzenia niepowtarzalnej ścieżki dźwiękowej do każdej rozgrywki, korzystając z pełnego katalogu utworów dostępnych na Spotify.

Aplikacja Spotify na konsole Xbox One pozwoli użytkownikom odtwarzać zapisane utwory, korzystać ze specjalnych playlist do grania dostępnych w zakładce Gaming oraz uzyskać dostęp do pełnego katalogu muzyki dostępnego na Spotify, a to wszystko bez konieczności zatrzymywania gry. Z aplikacji mogą korzystać zarówno użytkownicy Spotify Premium, jak i korzystający z darmowej wersji. Tworzenie własnych ścieżek dźwiękowych do gry jeszcze nigdy nie było tak proste.

Muzyka pozostaje nieodzownym elementem każdej udanej rozgywki. Zaczynając od dzisiaj możemy z dumą zaoferować graczom Xbox One możliwość wyboru unikalnej ścieżki dźwiękowej, która będzie towarzyszyć ich ulubionym grom.

mówi Mikael Ericsson, Product Director, Platform & Partner Experience w Spotify

Jak działa Spotify na Xbox One?

Konfiguracja w kilku krokach
  1. Włącz konsolę Xbox One i przejdź do Sklepu Xbox
  2. Ściągnij i zainstaluj aplikację „Spotify Music - for Xbox”
  3. Zaloguj lub zarejestruj się do Spotify
Jak znaleźć tę idealną ścieżkę dźwiękową?

​Przejdź do sekcji ‘Przeglądaj’ w aplikacji Spotify, a następnie wejdź w kategorię Gaming, gdzie znajdziesz specjalnie przygotowane playlisty do gier, takie jak „Epic Gaming” czy „PowerGaming”, oraz specjalną playlistę stworzoną przez samego Major Nelsona z Xbox.

Wygodne sterowanie odtwarzaną muzyką z dowolnego urządzenia dzięki Spotify Connect

   -  Podczas korzystania ze Spotify na Xboxie uruchom aplikację Spotify na swoim telefonie, tablecie czy laptopie
   -  Odtwarzaj, przełączaj i zmieniaj głośność utworów odtwarzanych na konsoli, korzystając z dowolnego urządzenia, jak z pilota w aplikacji Spotify.

Po więcej informacji zapraszamy pod adres Spotify.com/Xbox

Spotify_Banner_080717.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify_Banner_080717.jpg

grafika | 149 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.