I will always love you, czyli..złóż życzenia swojej mamie za pomocą Spotify

I will always love you, czyli..złóż życzenia swojej mamie za pomocą Spotify

Opublikowany

26 maja to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, bo właśnie wtedy obchodzimy Dzień Matki. Aby uczcić to święto, serwis Spotify przygotował specjalne playlisty, dzięki którym w nietypowy sposób możemy przekazać naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą.

Zbiór playlist, przygotowanych przez serwis Spotify to zaszyfrowane w tytułach piosenek hasła, składające się na treść wiadomości dla mam. Serwis opracował różne playlisty, dlatego znaleźć tam można takie, które wyrażą nasze uznanie dla jej mądrości i wiedzy, ale i takie, w których możemy ją przeprosić za coś co zrobiliśmy, czy okazać wsparcie w ciężkich chwilach.

Oto wybrane propozycje od Spotify:

Na zdrowie, Mamo!
Dla wszystkich Mam, które od wieczorów z ulubionym serialem wolą wyjście z przyjaciółkami na wino.

Dlaczego się urodziłem?
Gdy czujesz, że sprawiasz za dużo problemów.

Szkoła życia
Za wszystkie ważne lekcje, bez których nie bylibyśmy teraz tu, gdzie jesteśmy.

Zawsze możesz na mnie liczyć
Każdy ma gorsze chwile. Pokaż jej, że może na Ciebie liczyć, gdy tego potrzebuje.

Tak bardzo Cię kocham
Największe miłosne hity, specjalnie dla twojej największej fanki.

Użytkownicy Spotify na całym świecie stworzyli w sumie ponad 8 milionów playlist dedykowanych swoim mamom. Piosenki, które najczęściej pojawiają się na tych playlistach to między innymi: “Mama Said” Lukasa Grahama, “Dear Mama” autorstwa 2Paca, “Mom” w wykonaniu Meghan Trainor, “A Song for Mama” od Boyz II Men czy światowy hit Justina Timberlake’a  “Can’t Stop the Feeling!”.

Poniżej prezentujemy również listę piosenek najczęściej znajdujących się na playlistach związanych z mamami wśród użytkowników Spotify w Polsce:

Lukas Graham - Mama SaidDavid Guetta - Hey Mama (feat. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack)Justin Timberlake - Can’t Stop The FeelingJustin Bieber - Home To MamaDawid Podsiadło - W Dobrą StronęMy Chemical Romance - MamaDJ Snake - Let Me Love YouKortez - Dla MamyColdplay - Hymn For The WeekendAdele - Somebody Like You
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich święta!
1.png3.png5.png2.png4.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Spotify typuje hity lata 2017

Aby uczcić wyczekiwane nadejście lata, Spotify przedstawia swoje typy utworów, które w tym roku mają szansę zdominować nasze wakacyjne playlisty.