I will always love you, czyli..złóż życzenia swojej mamie za pomocą Spotify

I will always love you, czyli..złóż życzenia swojej mamie za pomocą Spotify

Opublikowany

26 maja to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku, bo właśnie wtedy obchodzimy Dzień Matki. Aby uczcić to święto, serwis Spotify przygotował specjalne playlisty, dzięki którym w nietypowy sposób możemy przekazać naszym mamom, jak wiele dla nas znaczą.

Zbiór playlist, przygotowanych przez serwis Spotify to zaszyfrowane w tytułach piosenek hasła, składające się na treść wiadomości dla mam. Serwis opracował różne playlisty, dlatego znaleźć tam można takie, które wyrażą nasze uznanie dla jej mądrości i wiedzy, ale i takie, w których możemy ją przeprosić za coś co zrobiliśmy, czy okazać wsparcie w ciężkich chwilach.

Oto wybrane propozycje od Spotify:

Na zdrowie, Mamo!
Dla wszystkich Mam, które od wieczorów z ulubionym serialem wolą wyjście z przyjaciółkami na wino.

Dlaczego się urodziłem?
Gdy czujesz, że sprawiasz za dużo problemów.

Szkoła życia
Za wszystkie ważne lekcje, bez których nie bylibyśmy teraz tu, gdzie jesteśmy.

Zawsze możesz na mnie liczyć
Każdy ma gorsze chwile. Pokaż jej, że może na Ciebie liczyć, gdy tego potrzebuje.

Tak bardzo Cię kocham
Największe miłosne hity, specjalnie dla twojej największej fanki.

Użytkownicy Spotify na całym świecie stworzyli w sumie ponad 8 milionów playlist dedykowanych swoim mamom. Piosenki, które najczęściej pojawiają się na tych playlistach to między innymi: “Mama Said” Lukasa Grahama, “Dear Mama” autorstwa 2Paca, “Mom” w wykonaniu Meghan Trainor, “A Song for Mama” od Boyz II Men czy światowy hit Justina Timberlake’a  “Can’t Stop the Feeling!”.

Poniżej prezentujemy również listę piosenek najczęściej znajdujących się na playlistach związanych z mamami wśród użytkowników Spotify w Polsce:

Lukas Graham - Mama SaidDavid Guetta - Hey Mama (feat. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack)Justin Timberlake - Can’t Stop The FeelingJustin Bieber - Home To MamaDawid Podsiadło - W Dobrą StronęMy Chemical Romance - MamaDJ Snake - Let Me Love YouKortez - Dla MamyColdplay - Hymn For The WeekendAdele - Somebody Like You
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich święta!
1.png3.png5.png2.png4.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Spotify świętuje Międzynarodowy Dzień Jogi!

temu

Joga to starożytna sztuka praktykowana od ponad 5000 lat, zdobywająca jednak coraz większą rzeszę fanów również w Polsce. Jogini na całym świecie czerpią z praktykowania jogi benefity zarówno fizyczne, jak i emocjonalne, gdyż uważa się ją za relaksującą i uspokajającą. Nie oznacza to wcale, że muzyka towarzysząca jodze musi utrzymywać podobne nastroje.
Czy Książę Harry i Meghan Markle zatańczą swój pierwszy taniec do utworu Eda Sheerana? Dane Spotify mówią, że to prawdopodobne

temu

Czy Książę Harry oraz Meghan Markle wykonają swój pierwszy oficjalny taniec jako mąż i żona do muzyki Adele, Ellie Goulding, Eltona Johna czy może zupełnie innego artysty? Królewski ślub, który odbędzie się już 19 maja, wywołuje coraz większe emocje, a spekulacji pojawia się coraz więcej.
Spotify ze specjalnymi playlistami na Dzień Kobiet

temu

Spotify celebruje artystki z całego świata! Brodka na globalnej playliście i specjalne zestawienie dedykowane Polkom
Muzyczne motywacje na nowy rok od Spotify

temu

Jak co roku, wraz z początkiem stycznia frekwencja na siłowniach gwałtownie wzrasta. Zadbać o kondycję to jedno z najpopularniejszych postanowień noworocznych Polaków. Jednak wytrwać w tym zamierzeniu nie jest wcale łatwo. Jedną z lepszych form motywacji okazuje się być odpowiednio dobrana playlista.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.