Spotify z nową ofertą dla studentów

Spotify z nową ofertą dla studentów

Opublikowany

Serwis Spotify wprowadza na 33 rynkach specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej zapłacą oni za Spotify Premium połowę dotychczasowej ceny. W Polsce opłata ta wyniesie jedynie 9,99 zł miesięcznie. 

Wprowadzenie dedykowanej studentom oferty Spotify Premium oznacza, że od teraz studenci m.in. w Polsce mogą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia br. dla wszystkich studiujących. Osoby, które chcą z niej skorzystać i cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń za połowę ceny, muszą przejść proces weryfikacji na stronie https://www.spotify.com/student.

Studenci otrzymują dostęp do wszystkich funkcji Spotify Premium, czyli:
  • nieprzerwanego odtwarzania muzyki bez reklam,
  • katalogu ponad 30 milionów utworów,
  • możliwości zapisywania muzyki w trybie offline,
  • lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów.
Aby usprawnić obsługę nowej oferty, Spotify nawiązało współpracę z SheerID, uznaną firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu uwierzytelniania i autoryzacji uprawnień.
Spotify wprowadza ofertę Spotify Premium dla studentów w 33 krajach na całym świecie w tym m.in. w Polsce, Czechach, Estonii, Hiszpanii oraz Francji. Tym samym zasięg oferty rozszerza się z trzech rynków (obecnie jest ona dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) do 36. Oznacza to, że Spotify staje się serwisem z największą pod względem zasięgu geograficznego ofertą streamingu muzyki dla studentów na całym świecie.

Z przyjemnością wprowadzamy ofertę Spotify Premium dla studentów. Aktualnie jest to największa i jedyna w swoim rodzaju oferta tego typu dostępna na rynku. Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie.

- skomentował wprowadzenie oferty Alex Norstrom, Chief Premium Business Officer w Spotify

Więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty znajduje się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify Premium dla studentów.png

grafika | 1,82 MB

Pobierz

Nowa platforma dla artystów na Spotify

Serwis Spotify wprowadza zmiany na platformie dla artystów. Od teraz Spotify Fan Insights wejdzie w skład platformy Spotify for Artists, która pozwoli muzykom jeszcze skuteczniej zarządzać profilem oraz docierać do fanów.