Spotify z nową ofertą dla studentów

Spotify z nową ofertą dla studentów

Opublikowany

Serwis Spotify wprowadza na 33 rynkach specjalną ofertę dla studentów. Dzięki niej zapłacą oni za Spotify Premium połowę dotychczasowej ceny. W Polsce opłata ta wyniesie jedynie 9,99 zł miesięcznie. 

Wprowadzenie dedykowanej studentom oferty Spotify Premium oznacza, że od teraz studenci m.in. w Polsce mogą korzystać ze wszystkich funkcji dostępnych w Spotify Premium za jedyne 9,99 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna od 19 kwietnia br. dla wszystkich studiujących. Osoby, które chcą z niej skorzystać i cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń za połowę ceny, muszą przejść proces weryfikacji na stronie https://www.spotify.com/student.

Studenci otrzymują dostęp do wszystkich funkcji Spotify Premium, czyli:
  • nieprzerwanego odtwarzania muzyki bez reklam,
  • katalogu ponad 30 milionów utworów,
  • możliwości zapisywania muzyki w trybie offline,
  • lepszej jakości dźwięku odtwarzanych utworów.
Aby usprawnić obsługę nowej oferty, Spotify nawiązało współpracę z SheerID, uznaną firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu uwierzytelniania i autoryzacji uprawnień.
Spotify wprowadza ofertę Spotify Premium dla studentów w 33 krajach na całym świecie w tym m.in. w Polsce, Czechach, Estonii, Hiszpanii oraz Francji. Tym samym zasięg oferty rozszerza się z trzech rynków (obecnie jest ona dostępna w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych) do 36. Oznacza to, że Spotify staje się serwisem z największą pod względem zasięgu geograficznego ofertą streamingu muzyki dla studentów na całym świecie.

Z przyjemnością wprowadzamy ofertę Spotify Premium dla studentów. Aktualnie jest to największa i jedyna w swoim rodzaju oferta tego typu dostępna na rynku. Studenci to jedna z najbardziej oddanych i zaangażowanych grup wśród fanów muzyki, dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy dać milionom z nich dostęp do szerokiego katalogu utworów dostępnych w Spotify w obniżonej cenie.

- skomentował wprowadzenie oferty Alex Norstrom, Chief Premium Business Officer w Spotify

Więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty znajduje się tutaj.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Spotify Premium dla studentów.png

grafika | 1,82 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Spotify przedstawia całkowicie nową darmową wersję serwisu: jeszcze lepszy sposób na odkrywanie i słuchanie ulubionej muzyki

temu

Spersonalizowane playlisty oraz spersonalizowany ekran główny zaprojektowany w oparciu o muzyczne gusty użytkownika już od pierwszego dnia użytkowania. Kontrola muzycznych doświadczeń z playlistami na żądanie: wybieraj i odtwarzaj utwory w dowolnej kolejności z wybranych playlist. Mniejsza ilość zużywanych danych, dzięki funkcji oszczędzania transferu. To wszystko w nowej darmowej mobilnej wersji Spotify.
Muzyka jeszcze bliżej graczy - Spotify dostępne na Discord

temu

Od dzisiaj Spotify i Discord mogą zaoferować milionom graczy zupełnie nowe doświadczenie muzyczne - dzięki innowacyjnej opcji współdzielenia słuchanej muzyki oraz uproszczenia mechanizmu udostępniania wybranych soundtracków.
Oto Letnie muzyczne wspomnienia, czyli spersonalizowana letnia playlista w Spotify

temu

Do wakacji pozostał już niecały miesiąc, a jak wiadomo muzyka to nieodłączny element letnich przygód i podróży. Oto Letnie muzyczne wspomnienia.
Spotify przedstawia nowy sposób odkrywania i dzielenia się muzyką

temu

Spotify przedstawia Spotify Codes, czyli zupełnie nowy sposób umożliwiający użytkownikom dzielenie się każdą ścieżką dźwiękową, artystą lub playlistą z taką samą łatwością z jaką robione jest zdjęcie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.