Spotify odpala pierwszy brand journal w Polsce

Spotify odpala pierwszy brand journal w Polsce

Polska wersja serwisu Spotify wzbogacona została o dedykowany mediom brand journal będący miejscem integrującym komunikację marki we wszystkich jej kanałach. Pod adresem www.spotify.prowly.com media oraz konsumenci znajdą wszelkie aktualności publikowane przez Spotify w sieci. Brand journal Spotify przygotowany został z wykorzystaniem Prowly – aplikacji internetowej dla PR-owców. Jego uruchomienie połączone jest z premierą nowej, unikalnej na globalną skalę funkcji w aplikacji.

Brand journalism to zyskujący na popularności trend w komunikacji marek. Opiera się on na założeniu, że historia wielkiej marki nie może zostać opowiedziana w jednym tylko spocie reklamowym, a jej opowieść musi toczyć się w wielu kanałach jednocześnie. Brand journalism to sposób komunikowania marki pozwalający z czasem opowiedzieć jej historię.

Taka idea przyświeca uruchomionemu właśnie brand journalowi Spotify. Spełnia on funkcję technologicznego huba integrującego wszystkie treści tworzone przez markę w różnych kanałach – od informacji prasowych, poprzez treści na blogu, po treści z mediów społecznościowych i kanałów video.

Brand journal to jednocześnie nowa funkcja Prowly – aplikacji CRM dla osób zajmujących się komunikacją PR. Bez umiejętności programowania i w kilkanaście minut aplikacja umożliwia samodzielne zaprojektowanie oraz uruchomienie takiej przestrzeni dla swojej marki w sieci. To autorski pomysł twórców Prowly i pierwsze takie rozwiązanie technologiczne w skali globalnej.


Załączniki

Pobierz wszystkie

screencapture-spotify-prowly-com.png

grafika | 7,52 MB

Pobierz
Zrzut_ekranu_2015-02-23_o_21.42.35.png

grafika | 1,01 MB

Pobierz
lifestyle-hero-lg.jpg

grafika | 118 KB

Pobierz
Spotify-logo-horizontal-white.jpg

grafika | 5,31 KB

Pobierz
Spotify-logo-vertical-white.jpg

grafika | 332 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.