Od dziś w Polsce za Spotify zapłacisz przelewem internetowym

Od dziś w Polsce za Spotify zapłacisz przelewem internetowym

Opublikowany

Serwis streamingu muzycznego Spotify rozszerza wachlarz dostępnych metod płatności, takich jak karta płatnicza czy PayPal, o internetowe przelewy bankowe.

„Wprowadzenie płatności przelewem online jest odpowiedzią Spotify na specyfikę polskiego rynku e-commerce, na którym konsumenci zdecydowanie preferują szybkie przelewy z kont bankowych. 75 proc. z nich wybiera tę metodę płatności w sklepach internetowych. Są one szybkie, wygodne i bezpieczne, a dodatkowo dają poczucie kontroli nad wydatkami ” komentuje Przemysław Pluta, Business Manager CEE w Spotify.

Jak to działa?

Aby opłacić subskrypcję Spotify Premium metodą przelewu internetowego, wystarczy zalogować się do swojego konta Spotify na stronie www.spotify.com i w zakładce „Wyższa wersja” spośród dostępnych metod płatności wybrać przelew online i bank, w którym posiadamy otwarty rachunek.

Subskrypcja Spotify Premium pozwala na słuchanie muzyki w wysokiej jakości bez reklam, z możliwością pobierania playlist do pamięci urządzenia czy korzystanie z dodatkowych rozwiązań, jak Spotify Connect. Miesięczny koszt subskrypcji to 19,99 zł. Użytkownicy wersji darmowej mogą korzystać ze Spotify na każdej platformie bez ograniczeń, z przerwami reklamowymi.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_Spotify.png

grafika | 67,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.