Pełny katalog muzyczny grupy Rammstein już dostępny w Spotify!

Pełny katalog muzyczny grupy Rammstein już dostępny w Spotify!

Legendarna grupa Rammstein obchodzi w tym roku swoje dwudzieste urodziny. To muzyczne święto także dla wszystkich użytkowników Spotify, którzy od dziś mają pełny dostęp do muzycznego katalogu zespołu. Już teraz w Spotify dostępny jest każdy z sześciu studyjnych albumów zespołu:


Z tej okazji muzycy Rammstein stworzyli również własną playlistę Spotify zawierającą utwory, które inspirowały ich przez ostatnie 20 lat. Znalazła się tam twórczość takich gwiazd, jak Sex Pistols, Prince, Depeche Mode czy The Prodigy.

"To ważny dzień dla fanów muzyki i użytkowników Spotify. Wielu z nich wyczekiwało obecności Rammstein na swoich playlistach, dlatego cieszymy się, że albumy tak legendarnej grupy znalazły się w naszym katalogu. Tym samym dotychczasowa twórczość zespołu dotrze także do nowego pokolenia słuchaczy” – komentuje Ken Parks, Chief Content Officer w Spotify.

„Dzięki dzisiejszym technologiom, artyści mają możliwość dotarcia do swoich słuchaczy za pośrednictwem większej ilości kanałów niż kiedykolwiek. Jako wieloletni partner zespołu Rammstein, jesteśmy szczęśliwi, że możemy udostępnić w Spotify ich kompletną fonografię” – mówi Frank Briegmann, President Central Europe w Deutsche Grammophon.

Spotify jest jedynym serwisem streamingowym z opcją Free, w którym dostępna jest cała twórczość grupy Rammstein.


Załączniki

Pobierz wszystkie

Pe_ny_katalog_muzyczny_grupy_Rammstein_juz__doste_pny_w_Spotify_.jpg

grafika | 653 KB

Pobierz
Logo_Spotify.png

grafika | 67,3 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.