Muzyka dla każdego: Spotify na Windows Phone teraz także bez opłat

Muzyka dla każdego: Spotify na Windows Phone teraz także bez opłat

Czołowa usługa muzyczna teraz bez opłat także na Windows Phone.

Użytkownicy urządzeń z systemem Windows Phone mogą już od dzisiaj korzystać z dostępu do milionów utworów w serwisie Spotify bez żadnych opłat.. Słuchaj wszystkich swoich playlist, odkrywaj nową muzykę lub odpręż się, wsłuchując się w pełny katalog utworów Twojego ulubionego wykonawcy.

Zaktualizowana dziś aplikacja Spotify dla Windows Phone daje nowe możliwości słuchania za darmo, w trybie odtwarzania losowego:

  • Pełen katalog muzyki. Słuchaj wszystkich playlist, które kiedykolwiek stworzyłeś lub obserowane przez Ciebie osoby. Spotify pozwala odkrywać nową muzykę, zapisywać, odtwarzać losowo i dzielić się nią z przyjaciółmi.
  • Twoi ulubieni artyści. Chcesz posłuchać konkretnego wykonawcy? Wybierz tryb odtwarzania losowego, usiądź wygodnie i odpręż się, słuchając całego katalogu jego utworów. Nie musisz ciągle słuchać podobnych utworów, nie ograniczaj się do słuchania tej samej piosenki co dwadzieścia minut.
  • Szukasz odpowiedniej playlisty? Po prostu Przeglądaj. Wychodzisz pobiegać albo idziesz na siłownię? Mamy gotową playlistę, która pomoże Ci pokonać ten dodatkowy kilometr. Organizujesz spotkanie lub szykujesz się na fajną imprezę dziś wieczorem? Możesz na nas liczyć. Przygotowaliśmy nawet playlisty na każdą okazję i na każdy humor, więc bez względu na to, czy potrzebujesz dawki pozytywnej energii, czy czegoś relaksującego, mamy dokładnie to, czego szukasz.

Wprowadzamy także serię dodatkowych usprawnień w całej aplikacji. Wyniki wyszukiwań wyglądają lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Ułatwiliśmy także przeglądanie stron Twoich ulubionych wykonawców, a także odkrywanie nowych, których dopiero pokochasz.

„Cieszymy się, że Spotify jest już dostępne bez opłat na urządzenia z systemem Windows Phone,” powiedział Steve Guggenheimer, wiceprezes ds. korporacyjnych firmy Microsoft. „W ten sposób uwielbiany na całym świecie serwis muzyczny znajduje się w rękach wszystkich użytkowników Windows Phone. To piękny sposób prezentacji naszej platformy i serwisu Spotify.”

„To, co dla nas najważniejsze, to umożliwienie jak największej liczbie osób dostępu do coraz większych zasobów muzyki,” zauważa Dave Price, dyrektor ds. produktu w Spotify. „Dzisiaj jesteśmy o krok bliżej do celu,, oferując użytkownikom Windows Phone na całym świecie dostęp do czołowej usługi muzycznej bez jakichkolwiek opłat.”

Spotify Premium w dalszym ciągu gwarantuje dostęp do muzyki na żądanie, w wysokiej jakości i bez reklam. Dodatkowo, płatna subskrypcja pozwala na słuchanie muzyki w trybie offline dzięki możliwości pobierania playlist do pamięci urządzenia. Spotify w dalszym ciągu będzie dostępne także na urządzeniach mobilnych w wersji darmowej, wspartej reklamami.

Aktualizacja Spotify dla systemu Windows Phone 8 i 8.1 jest już dostępna do pobrania ze Sklepu Windows Phone.


Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_Spotify.png

grafika | 67,3 KB

Pobierz
Muzyka_dla_kaz_dego_-_Spotify_za_darmo_na_Windows_Phone_zPoprawkamiRAF.jpg

grafika | 86,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.