Spotify Connect kończy rok: nowi partnerzy, nowe urządzenia, wsparcie dla Smart TVsa

Spotify Connect kończy rok: nowi partnerzy, nowe urządzenia, wsparcie dla Smart TVsa

- Bose, Panasonic i Gramofon nowymi partnerami. Kolejne marki zostaną ogłoszone podczas targów IFA 2014- Spotify Connect dostępne na Smart TV oraz w systemach Multi Room

Spotify Connect to uruchomione w ubiegłym roku rozwiązanie home audio pozwalające na słuchanie milionów utworów z wykorzystaniem domowych głośników lub Smart TV. Do korzystania z niego wystarczy zainstalowana na tablecie lub smartfonie aplikacja Spotify.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy Spotify Connect zostało udostępnione na ponad 80 różnych zestawach głośników i domowych systemach audio produkowanych przez znane marki. Do końca tego roku ta liczba wzrośnie do ponad 100 produktów. Każdy prawdziwy fan muzyki będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Dzisiaj ogłaszamy nawiązanie współpracy z kolejnymi partnerami: firmami Bose, Panasonic oraz Gramofon. Wysokiej jakości urządzenia z ich portfolio znacznie zwiększą zasięg usługi Spotify Connect, dzięki czemu więcej ludzi będzie mogło wygodnie słuchać muzyki w domowym zaciszu. Co więcej, wśród urządzeń wspierających Spotify Connect pojawi się nowa kategoria produktów, której reprezentantem będzie urządzenie firmy Gramofon pozwalające na wyposażenie w Spotify Connect innych odtwarzaczy audio dzięki rozwiązaniu Wi-Fi FON.

Ponadto, po raz pierwszy Spotify Connect zostanie udostępnione także na Smart TV oraz w systemach Multi Room:

  • Smart TV. Wprowadzamy pierwszy Smart TV z usługą Spotify Connect. Telewizory firmy Philips pracujące na systemie Android będą mogły posłużyć za odtwarzacze naszej ulubionej muzyki ze Spotify. Wystarczy za pomocą swojego smartfona, tabletu lub pilota Philips TV wybrać ulubiony utwór. Telewizory Philips z Androidem są pierwszymi z coraz liczniejszej rodziny Smart TV, które będą wspierać usługę Spotify Connect.
  • Systemy Multi Room. Spotify Connect zostało już zaimplementowane do kilku systemów Multi Room, które pozwalają skonfigurować różne zestawy domowych głośników tak, aby słuchać z nich tej samej muzyki. Jeśli w Twojej rodzinie jest kilku użytkowników Spotify, każdy będzie mógł słuchać muzyki za pomocą własnego konta.

„Naszą główną misją podczas projektowania Spotify Connect było zaprezentowanie ludziom lepszego sposobu słuchania muzyki w domu. Tylko w ciągu jednego roku udało nam się to osiągnąć i dać fanom muzyki z całego świata odpowiednie narzędzia,” powiedział Sten Garmark, wiceprezes ds. produktu w Spotify. „Chcieliśmy przedstawić szeroką ofertę urządzeń, która dzięki naszym partnerom składa się ze sporej liczby innowacyjnych systemów Multi Room, odbiorników oraz innych urządzeń do słuchania muzyki. A to dopiero początek. Naszym celem jest dostarczenie urządzeń ze Spotify Connect do domu każdego fana muzyki na świecie.”

Spotify Connect jest dostępne dla abonentów usługi Spotify Premium.

Po więcej informacji o Spotify Connect zapraszamy tu.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_Spotify.png

grafika | 67,3 KB

Pobierz
Spotify_Connect_Press_Image.jpg

grafika | 1,98 MB

Pobierz
Spotify_Connect_Press_Image_small.jpg

grafika | 255 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.